Kolekcja stron, które stworzyłem

Profesjonalizm i przejrzystość.

Blog medyczny

Strona mamalekarz.pl jest wyrazista, spójna i w pełni oddaje to kim jest autorka Dominika Wojsz. Witryna połączona jest z Prestashop oraz platformą kursów online. Wcześniej sklep internetowy oparty był o Woocommerce. Na stronie zaimplementowano sprzedaż produktów elektronicznych: e-booków oraz kursów-online. Płatności i wysyłka odbywają się w 100% automatycznie. Strona miała kilka wersji, ale być może wkrótce doczeka się jeszcze nowszej odsłony.

Platforma e-learning

Wirtualna Akademia Zdrowia – powstała na subdomenie kurs.mamalekarz.pl i oparta jest na WPIdea. WPIdea to platforma, którą dostosowano do potrzeb właścicielki Dominiki, pod względem kolorystycznym, aby była spójna z blogiem i sklepem internetowym. Platforma oferuje szeroki wachlarz funkcji, jest aktualizowana na bieżąco i co ważne jest łatwa w obsłudze zarówno dla twórcy, jak i odbiorcy. Przejrzystość i sprawne działanie to atuty tego systemu. Klient ma dostęp do swoich kursów po zalogowaniu do Panelu.

Witryna oparta na szablonie

Zdecydowany klient, który wie dokładnie czego potrzebuje to „klient idealny”. Łatwość w podejmowaniu decyzji i wyraźna wizja projektu pozwoliły na sprawną realizację projektu. Strona marcinmoks.pl jest nowoczesna, spójna i co ważne przejrzysta i czytelna. Zdjęcia udostępnione do projektu, zostały zoptymalizowane pod kątem szybkości ładowania strony, ale bez straty na jakości. Zielone akcenty z ciemnymi barwami dają ciekawe połączenie i akcentują to co ważne.

Strona wizytówkowa

To pierwszy projekt strony internetowej agencji micemedia.pl, który powstał w oparciu o szablon. Stworzona za pomocą Divibuilder od  Elegant Themes. Strona wymagała mniejszego nakładu pracy niż przy realizacji (obecnego) indywidualnego projektu. Została zbudowana szybko co było istotne z punktu widzenia nowo powstałej firmy. W myśl zasady 80:20 – 20% wysiłku 80% efektu. Jeśli chcesz zerknąć na design tej strony, kliknij poniżej, aby otworzyć pdf ze zdjęciem strony.